O nas

Chcemy wierzyć, że nie ma już osób, które twierdzą, że problem ze zmieniającym się klimatem nie istnieje.

Kiedy dociera do nas skala problemu i zmienia się nasze myślenie powstają pytania: czy mogę coś zmienić? Jak to zrobić? 

My odpowiedzieliśmy sobie na nie już jakiś czas temu. Zmiana podejścia i nawyków kiełkowała aż nadszedł moment przełomowy. Urodził nam się syn. Patrząc na niego znowu uderzyło nas: jak będzie wyglądała przyszłość? Czy za X lat nasz syn będzie mógł brać prysznic nie martwiąc się o dostęp do wody? Czy będzie miał czym oddychać? Wtedy też pojawił się pomysł na kowEko. Nasze drugie dziecko. 

Chcemy razem z Wami zmieniać nawyki i pokazać tym, że wystarczą naprawdę drobne zmiany, małe kroki, żeby Ziemia mogła złapać oddech. Marzymy o społeczności wzajemnie się motywującej i inspirującej do wdrażania w życie codzienne nowych przyzwyczajeń. 

kowEko.pl to sklep z produktami dla Ciebie i Planety. Akcesoria takie jak wielorazowe waciki kosmetyczne czy różne wielorazowe woreczki (must have na wyprawę do sklepu) mają za zadanie pokazać Ci, że naprawdę nie potrzebujesz tych jednorazowych, które w Twoich rękach znajdują się dosłownie chwilę a rozkładają się kilka miesięcy czy nawet wiele lat. Z kolei kosmetyki, które mamy w ofercie to najlepsza alternatywa dla tych, po które przeważnie sięgaliśmy w marketach. Zamień szampon w plastikowej butelce na ten w kostce opakowanej w papier. Zmień żel pod prysznic na kostkę mydła (uwierz, że ciało również będzie Ci wdzięczne). Spróbuj. Wierzymy, że pokochasz wszystkie te produkty tak samo jak my i naprawdę wiele innych osób! :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl