Program lojalnościowy

Dbanie o planetę to proces. Chyba nigdy się nie kończy. Chcemy podziękować Ci za to, że bierzesz w tym procesie udział z wykorzystaniem produktów z naszego sklepu. Stąd właśnie opisany niżej program lojalnościowy.

Jak dokładnie to działa?

Z każdej wydanej 1zł wraca do Ciebie 5% w postaci 1pkt w programie lojalnościowym. Po zebraniu odpowiedniej ilości punktów możesz dokonać ich wymiany na dowolny produkt*. Wymiana odbywa się przy okazji kolejnych zakupów na kwotę minimalną 50zł.

Nasz program lojalnościowy skierowany jest do Klientów zarejestrowanych na naszej stronie.

Punkty przyznawane są na konto w momencie opłacenia zamówienia natomiast są z niego usuwane w przypadku zwrotu zamówienia lub braku jego realizacji z innej przyczyny.

Punkty przyznawane są bezterminowo – możesz je wykorzystać w dowolnym momencie.

Kolejnym sposobem na zdobycie punktów w programie jest dodanie opinii o zakupionym produkcie. Każda wystawiona przez Ciebie opinia to dodatkowe 5pkt.

 

*Opłata za wybrany produkt to 0,01zł.

 

 

REGULAMIN

 

 1. Program lojalnościowy przeznaczony jest dla Kupujących posiadających Konto. Uzyskiwanie i używanie Punktów przez Kupującego jest możliwe z wykorzystaniem Konta.
 2. Z momentem założenia Konta, Kupujący staje się uczestnikiem Programu lojalnościowego.
 3. Za każde 1 zł wydane w Sklepie w ramach pojedynczego zamówienia, Kupujący otrzyma następującą liczbę Punktów: 1 z zastrzeżeniem ust. 4-5.
 4. Punkty za złożone zamówienie będą przysługiwać Kupującemu wyłącznie w przypadku, w którym Sprzedawca zawrze z Kupującym umowę sprzedaży. Punkty zostaną przyznane Kupującemu automatycznie, w terminie realizacji zamówienia.
 5. Do wyliczenia liczby Punktów przysługujących za złożone zamówienie brane są pod uwagę wyłącznie środki pieniężne wydane przez Kupującego na towary zamówione w Sklepie bez wykorzystania Punktów, oraz bez uwzględnienia dodatkowych kosztów związanych z zamówieniem towaru, takich jak np. koszt dostawy.
 6. Kupujący może uzyskać następującą liczbę Punktów: 5 za każdą dodaną za pośrednictwem Konta opinię w Sklepie o zakupionym przez Kupującego w Sklepie produkcie. Punkty przysługujące Kupującemu z tytułu dodania opinii zostaną przyznane niezwłocznie, w sposób automatyczny, nie później niż w ciągu 7 dni po dodaniu opinii przez Kupującego. Sprzedawca zwraca uwagę, że może nie zaakceptować opinii, która zawiera treści bezprawne lub sprzeczne z zasadami współżycia społecznego.
 7. Uzyskiwane przez Kupującego Punkty składają się na jedną pulę.
 8. Aktualna liczba zebranych przez Kupującego Punktów będzie widoczna w Koncie. Sprzedawca może także informować Kupującego o zmianie liczby zgromadzonych Punktów poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail Kupującego przypisany do jego Konta.
 9. Kupujący może uzyskać obniżenie ceny towaru objętego Programem lojalnościowym, w ten sposób, że finalna cena tego towaru wyniesie 0,01 zł, wykorzystując Punkty.
 10. Liczba Punktów pozwalająca na obniżenie ceny w sposób wskazany w powyższym ustępie wskazana jest w Sklepie, przy danym towarze.
 11. W przypadku, w którym Kupujący zadecyduje o wykorzystaniu Punktów, zniżka wynikająca z ich wykorzystania będzie naliczana automatycznie, tj. odejmowana od ceny zamawianego towaru.
 12. Punkty mogą zostać wykorzystane przez Kupującego podczas składania zamówienia na towary opłacane bez użycia Punktów, których łączna cena wynosi nie mniej niż 50 zł.
 13. Sprzedawca ma prawo anulować Punkty:
  1. naliczone za zamówienia, za które Sprzedawca zwrócił Kupującemu wpłacone za towar środki pieniężne (np. w przypadku skutecznego odstąpienia od umowy sprzedaży przez Kupującego);
  2. przyznane pomimo nieskutecznego opłacenia zamówienia (co nie oznacza braku możliwości nabycia Punktów ponownie, w wyniku prawidłowego opłacenia zamówienia);
  3. przyznane za dodanie opinii, co do której Sprzedawca stwierdził, iż zawiera ona treści bezprawne lub sprzeczne z zasadami współżycia społecznego.

Punkty zgromadzone w Programie lojalnościowym można wykorzystać jedynie w sposób określony w niniejszym paragrafie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl